1988

Firma powstała w roku 1988 jako biuro projektowe. Pełnobranżowy zespół doświadczonych projektantów przez kilkanaście lat wspólnej pracy zaprojektował i zrealizował wiele obiektów. Były to między innymi domy mieszkalne, budynki handlowe, administracyjne, banki, szkoły, zakłady produkcyjne, kotłownie, przedszkola jak również wyremontowane zabytki pod nadzorem konserwatorskim i archeologicznym.

2004

W 2004 roku powstał dział handlowy, którego celem jest kompleksowa i fachowa obsługa inwestycji budowlanych. Początkowo zajmował się on dystrybucją oraz montażem stolarki z pcv i aluminium. Obecnie na szeroką ofertę składają się między innymi: wspomniana stolarka z pcv i aluminium oraz drewna, pełna gama drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i technicznych, nowoczesne systemy osłon przeciwsłonecznych, bramy garażowe i przemysłowe, elementy ze stali. Posiadamy salon firmowy z ekspozycją w siedzibie naszej firmy. Zatrudniamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych montażystów i doradców technicznych, który zapewnia wysoki poziom wykonania usług.

2005

W 2005 roku uruchomiliśmy produkcję rolet zewnętrznych i bram rolowanych. Obecnie w produkcji posiadamy szereg nowoczesnych systemów roletowych dostosowanych zarówno do obiektów już istniejących jak i nowo realizowanych. Dzięki stałym stanom magazynowym jesteśmy w stanie szybko realizować każde zamówienie, a sprawdzeni krajowi i zagraniczni dostawcy pomagają nam w szybkiej produkcji nawet najbardziej nietypowych rozwiązań.

2012

W 2012 roku uruchomiliśmy produkcję okien, drzwi i fasad z aluminium. W szerokiej gamie produkowanych elementów znajdują się również ścianki i drzwi całoszklane, ścianki wewnętrzne systemowe typu openspace, akustyczne, przeciwpożarowe i inne konstrukcje szklane i aluminiowo szklane. Przy każdym zleceniu służymy fachową poradą a dzięki własnym montażystom zapewniamy wysokiej jakości montaż i serwis posprzedażowy.